קורס C# בסיסי

למד את שפת התכנות הדומיננטית ביותר בתעשיה! הבסיס לפיתוח משחקים, אתרים, אפליקציות, מאגרי נתונים ועוד!

  הירשם לקורס

למה כדאי לי ללמוד C#?


#C היא פה להישאר. היא עוצמתית, רבת שימושים, מהירה ומסוגלת לפתור את הבעיות בחזית הטכנולוגיה של היום. בניהם למידת מכונה ואינטגרציה עם הממשקים והשירותים (APIs) המתקדמים ביותר.

היא מודרנית מאוד ומעוצבת לצרכים של העולם, תוך כדי שמירה על אלגנטיות ועל פשטות. וחוץ מזה היא נחשבת לאחת השפות שהכי קל ללמוד!

בתעשיית ההי-טק יש ביקוש רב לתכנתי - #C והרבה משרות מחכות פנויות למי שיודע. (ואתם יודעים על השכר..)

עוד על #C


תכנית הלימודים


  פרק 5 - זרימת קוד
זמן לזמינות: ימים
ימים לאחר ההרשמה
  מחלקות שימושיות
זמן לזמינות: ימים
ימים לאחר ההרשמה

שאלות נפוצות:


מהו אורך הקורס?
הקורס כרגע מכיל כ-3 שעות של וידאו ואנחנו מוסיפים לקורס הרצאות בונוס כמעט בכל יום. כולל כל ההרצאות הקורס צפוי להכיל כ-10 שעות של וידאו ערוך ומסודר.
לכמה זמן אני מקבל את הקורס?
מה דעתכם על גישה לכל החיים? לאחר ההרשמה, תהיה לך גישה בלתי מוגבלת לקורס, מכל המכשירים שלך! בחרנו לסמוך על הסטודנטים שלנו שישמרו על הגינות כדי לא להגביל אותם ולשמור על חוויה נוחה יותר.
מה אם אני לא מרוצה מהקורס?
זה הדבר האחרון שהיינו רוצים שיקרה! כמו שהזכרנו כבר כמה פעמים, יש לנו מספיק בטחון עצמי כדי לאפשר החזר כספי למשך 14 יום מרגע רכישת הקורס. בנוסף, חלק מהקורס בחינם ככה שתוכלו להתרשם לפני הרכישה.

מרצה הקורס


גל להט
גל להט

שלום , אני גל, מפתח משחקים, מורה לתכנות והמקים של פרוייקט אקולגי חדשני בשם Clean Coin. יש לי נסיון של שנים בפיתוח משחקים, תכנות ולימוד של החומר. לתכנת למדתי בגיל מאוד צעיר בעזרת פיתוח "מודים" למיינקראפט ומשם אחרי שנים לפיתוח מקצועי של משחקי מחשב. אני מלמד ביוטיוב פיתוח משחקי מחשב ומשם הנסיון שלי ביצירת קורסים איכותיים ולימוד תכנות באופן כללי. יש לי גם נסיון בעבודה כפרילנסר בהיי טק, נסיון רב כמורה פרטי ולאחרונה כמורה בתיכון.


מרצה פרקי ההעשרה והתרגול


אליהוא נבון
אליהוא נבון

היי! אני אליהוא נבון :) אני מתכנת עם ניסיון של שנים (התחלתי ללמוד Java בגיל 12), יוטיובר ומורה - התחלתי בתור מורה פרטי ואחרי זה עברתי ללמד בתיכונים ובבתי ספר יסודיים. ערוץ היוטיוב שלי מכיל סרטוני הסברה ומדריכים בוידאו ומשם צברתי ניסיון בעריכה והוראה בוידאו. אני הבעלים של justudy, פיתחתי ועיצבתי את האתר בעצמי עם ידע שאני מלמד פה!


התחילו ללמוד כבר עכשיו!