קול יכול - קורס כריזמה כאן ועכשיו!

המדריך המעשי לקול ממגנט, מלא בטחון וכרזימה מקלינאית התקשורת המומחית שורי שטרול

   צפה בפרומו   הירשם לקורס

נחסוך לכם כאב ראש, פשוט צפו בסרטון הזה!

38% מהרושם הראשוני מושפע ישירות מהקול

על פי מחקרו של פרופ' אלברט מהריביאן


הקול והדיבור יכולים לתסכל מאוד - להישחק במהירות, לדרוש מאמץ רב, להתיש אותנו, ולהפריע להתנהלות היומיומית בחיינו


למי מיועד הקורס?

כל מי שקולו הכרחי לתפקוד שלו:
אנשי חינוך והוראה, מנהלים/ות, מרצים/ות, עו"ד, נותני שירות טלפוני, אנשי מכירות וטלמרקטינג, מנחים, מדריכים ומעבירי סדנאות, ועוד.

כל מי שסובל מקשיים בקול ובדיבור:
התרגילים שבקורס מטפלים ביעילות במקרים של צרידות, תחושת מאמץ ותשישות בדיבור ממושך, בצקות ויבלות במיתרי הקול, קול חלש או עדין מידי, וכדומה.

אחראי ההדרכה


שורי שטרול
שורי שטרול

קלינאית תקשורת בעלת 30 שנות ניסיון כמנחה, מאמנת ומרצה למנהלים, אנשי עסקים ומכירות במיטב החברות והארגונים. (אוניברסיטאות - העברית, בר אילן, ת"א. בנק הפועלים, מגדל ביטוח, אמדוקס ורבים נוספים.)
לימדה דורות של שחקנים בביה"ס הגבוה למשחק "ניסן נתיב", שם פיתחה את שיטת "קול יכול" - המשלבת נשימה, מודעת, טיפוח יציבה והפקת קול נכונה ללא מאמץ, תוך כדי שימוש בגוף ככלי תהודה ראשוני, טבעי ועוצמתי.


שאלות נפוצות:


איך אני ניגש לקורס?
מיד לאחר הרשמתך לקורס תקבל גישה לפלייליסט פרימיום ערוך ומסודר בו תוכל לצפות בתוכן הקורס. את הקורס תוכל לראות מכל מכשיר כל עוד יש לו חיבור לאינטרנט.
לכמה זמן אני מקבל את הקורס?
מה דעתכם על גישה לכל החיים? לאחר ההרשמה, תהיה לך גישה בלתי מוגבלת לקורס, מכל המכשירים שלך! בחרנו לסמוך על הסטודנטים שלנו שישמרו על הגינות כדי לא להגביל אותם ולשמור על חוויה נוחה יותר.
מה אם אני לא מרוצה מהקורס?
זה הדבר האחרון שהיינו רוצים שיקרה! כמו שהזכרנו כבר כמה פעמים, יש לנו מספיק בטחון עצמי כדי לאפשר החזר כספי למשך 30 יום מרגע רכישת הקורס. כל עוד לא צפיתם ביותר מידי ממנו כמובן! בנוסף, חלק מהקורס בחינם ככה שתוכלו להתרשם לפני הרכישה.

התחילו ללמוד כבר עכשיו!