קורס משחק מול מצלמה - גרסה 2.0

איך לעמוד נכון מול מצלמה, מה לעשות עם הידיים, איך למכור את המוצרים שלכם בצורה משכנעת, מה להגיד ומה לא להגיד כזמן שהעדשה מכוונת אליכם.

   צפה בפרומו   הירשם לקורס

על הקורס משחק מול מצלמה - גרסה 2.0


בקורס זה תלמדו:

  • ללמוד לעמוד ולדבר נכון מול מצלמה
  • ללמוד לשווק מוצרים ושירותים באופן משכנע - לבעלי עסקים
  • ביצוע של דמויות ומונולוגים באופן טבעי
  • להתגבר על חוסר הביטחון ולפתח זוגיות בריאה עם המצלמה
  • ללמוד טכניקות לשפת גוף משכנעת וזכירת טקסטים
  • ללמוד את הטעויות הנפוצות שאנשים עושים מול מצלמה


דרישות הקורס:

ללא דרישות מוקדמות.

תיאור הקורס:

היי כאן ליאור נאור, שחקן, מורה למשחק וכוכב רשת בקורס ' משחק מול מצלמה - גרסה 2.0' אני אלמד אתכם איך לעמוד נכון מול מצלמה, מה לעשות עם הידיים, איך למכור את המוצרים שלכם בצורה משכנעת, מה להגיד ומה לא להגיד כזמן שהעדשה מכוונת אליכם.

אנחנו גם נדבר על טכניקות צילום שיעזרו לכם למקסם תוצאות. הקורס מתאים לבעלי עסקים שרוצים לשווק טוב יותר את השרותים או המוצרים שלהם, לבעלי ערוצי יוטיוב, ולכל אחד שרוצה ללמוד להצטלם נכון! ולשחק אותה - כמו שצריך. הקורס קצר ממוקד ומלווה בדוגמאות לכל הסבר.

אז .. מוכנים להתחיל? לחצו על - רכוש את הקורס כעת !


אחראי ההדרכה


אלעד שבר
אלעד שבר

היי! אני אלעד שבר. אני הבעלים של "אלעד שבר - תקשורת מנצחת", איש תקשורת, קריין ומפיק פרסומות לרדיו וטלוויזיה. היוצר של "התכנית להצלחת אנשים" שהיא מחלקה מיוחדת בתחום יזמות המידע שיוצרת ומפיקה קורסים וסדנאות פרימיום בנושאים מגוונים.


שאלות נפוצות:


האם אפשר לנסות את הקורס ללא תשלום?
כן! הרצאות הקורס הראשונות בחינם. תוכלו ללחוץ כאן כדי לנסות את הקורס חינם!
לכמה זמן אני מקבל את הקורס?
מה דעתכם על גישה לכל החיים? לאחר ההרשמה, תהיה לך גישה בלתי מוגבלת לקורס, מכל המכשירים שלך! בחרנו לסמוך על הסטודנטים שלנו שישמרו על הגינות כדי לא להגביל אותם ולשמור על חוויה נוחה יותר.
מה אם אני לא מרוצה מהקורס?
זה הדבר האחרון שהיינו רוצים שיקרה! כמו שהזכרנו כבר כמה פעמים, יש לנו מספיק בטחון עצמי כדי לאפשר החזר כספי למשך 30 יום מרגע רכישת הקורס. כל עוד לא צפיתם ביותר מידי ממנו כמובן! בנוסף, חלק מהקורס בחינם ככה שתוכלו להתרשם לפני הרכישה.

התחילו ללמוד כבר עכשיו!